Návod na online slots

Vše, co znáte z reálných automatů, se uplatní i u online slots. Tyto hry byly vytvořeny pro to, aby imitovaly reálné automaty.

Online slots jsou téměř totožné s reálnými automaty.

12 tipů, díky kterým se z vás stane lepší hráč na automatech

 1. Bankroll

Vytvořte si svůj bankroll. Stejně jako v případě reálných automatů si musíte vytvořit bankroll, díky kterému budete moci neustále zvyšovat své sázky. Může vám to připadat nudné, či přespříliš složité, ale tento koncept si zamilujete, jakmile přijdete na to, jaké výhody z něj plynou. Bankroll si vytvoříte tím, že začnete sázet minima a budete pokračovat do té doby, dokud se vám nenakupí výhry. Poté sázky zvyšte. Po nějaké době bude váš bankroll dost velký na to, abyste zkoušeli i riskantní sázky.

 1. Vyberte si vaši nejlepší hru

Ani na sekundu si nemyslete, že jste král v oblasti automatů. Vyberte si hru, která vás samotného zlepšuje a hrajte na ní. Pokud máte lepší bankroll (č.1), pak můžete experimentovat. Nehrajte ovšem na automatech, na kterých se nemůžete vypracovat.

 1. Pochopte princip, na kterém automaty pracují

Často naleznete automaty, které vypadají velmi podobně či dokonce stejně jako ty, se kterými již máte zkušenosti. Tyto automaty ale mohou fungovat na zcela jiném principu. Následujte pravidlo č.1 (bankroll), hrajte minimum, poznávejte, jak automat pracuje. Poté si vyberte vaši nejlepší hru (č.2). Někdy se vám automat zalíbí, jindy zase ne. Musíte zkrátka neustále objevovat nové možnosti!

 1. Snažte se na automaty vyzrát

Nejste hackerem u skupiny Anonymous, takže si nemyslete, že se do těchto automatů dostanete tímto ilegálním způsobem. V tomto případě „vyzrát na automaty“ znamená, že naleznete určitou skulinku, kterou budete moci při hře využít. Touto skulinkou může být například to, že se v určité situaci automat zachová vždy stejně.

 1. Začněte u základních automatů a poté postupte na ty pokročilé

Pokud se chcete zlepšit, budete muset začít u základních automatů. Začnete proto u automatů s třemi kotouči a poté postupujte až k 3D slots či automatům s filmovou tématikou. Pokud chcete ze světa automatů dostat maximum, musíte se s ním dostatečně seznámit.

 1. Najděte hry, které nabízejí bonusové kolo

3D automatovky a hry s filmovou tématikou mají často bonusová kola. Tím pádem u nich máte větší šanci na výhru, než u ostatních automatových her.

 1. Připravte se na prohru

Stejně jako u reálných automatů, i u těch online musíte očekávat prohry. Nemůžete si myslet, že vyhrajete 100% vašich spinů: pokud prohrajete, zachovejte si klidnou hlavu; nakonec zjistíte, jaký je váš limit. Nezapomeňte na pravidlo č.1 (připravte si bankroll).

automaty

 1. Vysoké sázky

Nejlepších výsledků při hraní na online slots dosáhnete tehdy, kdy sázíte maximální částky. I když byste jistě rádi hráli bezpečně, daleko vás to často nedostane. Ti, kteří se začnou radovat z výhry jackpotu mohou být překvapeni, když zjistí, že si před tím nezvolili maximální sázku. Nejdříve si vytvořte bankroll (č.1) a poté, když nastane příležitost, vsaďte maximální možný obnos. Sami sobě  poděkujete, až opravdu trefíte jackpot.

 1. Začněte na bezplatných kreditech a poté se přesuňte na reálné peníze

Po pravidlu #1 (bankroll) se také doporučuje vyzkoušet ještě před hrou s reálnými penězi bezplatné žetony. Jelikož se herní automaty mohou hrát i s reálnými penězi, můžete se naučit jejich mechaniky za pomoci bezplatných herních žetonů. Sice to při hře nemusí být nutně „ono“, jelikož necítíte žádné napětí a ani vám v žilách neproudí adrenalin, ale alespoň se naučíte základy sázení, což vám enormně pomůže. Pokud se tomuto tipu chcete vyhnout, představte si jak nevědomky prohrajete vaše úspory. Není to zrovna pozitivní vize do budoucna, že?

 1. Změňte vaši strategii

Často vaše strategie pro jeden druh automatů nebude fungovat u jiných. Musíte tedy měnit strategie pokaždé, co změníte automatovou hru. Díky tomu budete i více vyhrávat. Opakované užívání vašich starých strategií se vám jednou vymstí, takže se držte s dobou a měňte je.

 1. Nezapomeňte, že je třeba přestat

Při hraní na online slots je nejdůležitější vědět, kdy s hraním přestat. Možná se držíte starého dobrého mantra „Ještě jednou, naposled. Teď to fakt vyhraju!“, ale vězte, že nevyhrajete a že to nebude vaše poslední hra.

 1. Pokud vyhrajete, uložte si část z výhry na váš bankovní účet a se zbytkem hrajete dál

Nyní jste tedy vyhráli a jste se sebou spokojeni. Co teď? Teď si výhru rozdělte na dvě části. Jednu část si vložte na svůj bankovní účet a s druhou částí zase hrajte.

Vítejte na mých webových stránkách o světe online hazardu.